Anneler Gününün En İyi Hediyeleri

Bizi dünyaya getiren biricik annelerimiz… Senede bir değil her zaman başımızın üstündeler tabi ki. Ancak, gelenek bu ya illa ki uyulur işte. Anneler günü gelmeden sene boyu şunu alırız, şöyle yaparız falan diye düşünürüz evet, ta ki o gün gelene kadar.

NE ALSAK Kİ ACABA?

Sürekli bu soru ile geçen günler… Herkes annesini iyi tanımakla beraber, neler sevdiği konusunda bir fikir sahibidir herhalde. Mesela örgü örmeyi seven, bu işe gönül vermiş, aşk ile örgü ören annelerimiz var. Hiç aklımıza bu konuda ona yardımcı olacak ürünler almak geliyor mu? Pek değil aslında düşünecek olursak. Mesela en güzelinden bir örgü sehpası, şöyle şişlerini, rengârenk yumaklarını dizebileceği. Ne kadar da mutlu olurlar değil mi?

GEZENTİ ANNELER…

Hepimiz biliyoruz ki çok gezen bir anneler grubu da var. Altın günleri düzenleyenler, gezi programlarına katılmaya bayılanlar, arkadaşları ile kendileri program yapıp, şehri gezenler. Hatta şehri aşıp daha da uzakları gezmek isteyenler. Onları da düşünerek bir acenteden, görmek istediği bir yere kayıt yaptırmak. Herhâlde inanılmaz eğlenceli bir hediye olabilir. Hele bir de yanına bir arkadaş alabilmesi için fazladan bir tane daha kayıt yaptırırsanız, sizden kıymetlisi olamaz. Anneler gününün en iyi hediyeleri bu olabilir sizin için.

GÜZELLİK VE MODA MERAKLILARINA

Her kadın güzeldir evet, ama bazıları daha bir meraklıdır biliyorsunuz. Güzellik kürlerine gidenler, evde yapanlar, mağaza gezmeyi sevenler. İşte bu tarz anne modellerimizi de düşünecek olursak eğer, bir kuaförden açık çek hediye etmek harika bir hediye olurdu. Hoş bir otelden masaj seansı almak. Tarzına uygun bir kazak, etol, pijama. Bunların hepsi kadınların hoşuna giden, onları özel hissettiren şeylerdir aslında. Çünkü kadınlar hatırlanmayı isterler sadece. Yılın bir günü de olsa hatırlanmak çok güzeldir ve iyi hissettirir. Bir öpücük ile de olsa, hatırlanmak belki de en güzel hediyedir. Unutmayalım ki onlar baş tacımızdır.